pol-mak s.a.

wytwórnia makaronu domowego

Polmak - producent makaronu

E-mail: pol-mak@pol-mak.pl

Adres: Ludwin Kolonia 58
21-075 Ludwin

Telefon: (+48 81) 757-00-90

Fax: (+48 81) 757-03-30

 

REGON: 432665311

NIP: 7132800971

KRS: 0000296350

 

Sąd Rejonowy Lublin-Wschód w Lublinie z siedzibą w Świdniku
VI Wydział Gospodarczy

 

Kapitał zakładowy w wysokości:
1 647 000 zł

Polmak - sekretariat
Sekretariat

E-mail: pol-mak@pol-mak.pl

Telefon: +48 81 757-00-90 wew. 005

Polmak - dział produkcji i zaopatrzenia
Dział produkcji
i zaopatrzenia

Dariusz Derecki

E-mail: Dariusz.Derecki@pol-mak.pl

Telefon: +48 81 757-00-90 wew. 017

Polmak - dział marketingowy
Dział marketingu

Małgorzata Woś-Wójcik

E-mail: Malgorzata.Wojcik@pol-mak.pl

Telefon: +48 81 757-00-90 wew. 007

Joanna Piech

E-mail: joanna.piech@pol-mak.pl

Polmak - dział logistyczny
Dział logistyczny

Ewelina Grygiel

E-mail: Ewelina.Grygiel@pol-mak.pl

Telefon: +48 81 757-00-90

Polmak - kanał nowoczesny
Kanał nowoczesny

Aleksandra Karusewicz

E-mail: Aleksandra.Karusewicz@pol-mak.pl

Telefon: +48 513 021 681

Polmak - dział jakości
Dział jakości

E-mail: jakosc@pol-mak.pl

Telefon: +48 81 757-00-90

Polmak - działy handlowe
Działy handlowe

E-mail: Karol.Kobylka@pol-mak.pl

pomorskie, zachodniopomorskie, kujawsko-pomorskie, wielkopolskie, łódzkie, lubuskie, dolnośląskie
Dział handlowy - region

E-mail: Michal.Kaczmarczyk@pol-mak.pl

opolskie, śląskie, małopolskie, podkarpackie, świętokrzyskie
Dział handlowy - region

E-mail: dominika.ostasz@pol-mak.pl

warmińsko-mazurskie, podlaskie, mazowieckie, lubelskie
Dział handlowy - region
Imię i nazwisko
Adres email
Temat
Treść wiadomości