Zapytanie ofertowe nr 05/NUT/2023 na dostawę sprzętu do badań laboratoryjnych związane z realizacją projektu pt. „Opracowanie innowacyjnych płatków śniadaniowych o średnim indeksie i ładunku glikemicznym, z dodatkiem skrobi opornej RS3” w ramach Programu rządowego NUTRITECH – żywienie w świetle wyzwań poprawy dobrostanu społeczeństwa oraz zmian klimatu.

Załączniki:
zapytanie nr 05/NUT/2023Zapytanie ofertowe nr 04/NUT/2023 na dostawę sprzętu do badań laboratoryjnych związane z realizacją projektu pt. „Opracowanie innowacyjnych płatków śniadaniowych o średnim indeksie i ładunku glikemicznym, z dodatkiem skrobi opornej RS3” w ramach Programu rządowego NUTRITECH – żywienie w świetle wyzwań poprawy dobrostanu społeczeństwa oraz zmian klimatu.

Załączniki:
zapytanie nr 04/NUT/2023Zapytanie ofertowe nr 03/NUT/2023 na dostawę sprzętu do badań laboratoryjnych związane z realizacją projektu pt. „Opracowanie innowacyjnych płatków śniadaniowych o średnim indeksie i ładunku glikemicznym, z dodatkiem skrobi opornej RS3” w ramach Programu rządowego NUTRITECH – żywienie w świetle wyzwań poprawy dobrostanu społeczeństwa oraz zmian klimatu.

Załączniki:
zapytanie nr 03/NUT/2023Zapytanie ofertowe nr 02a/NUT/2023 na dostawę sprzętu do badań laboratoryjnych związane z realizacją projektu pt. „Opracowanie innowacyjnych płatków śniadaniowych o średnim indeksie i ładunku glikemicznym, z dodatkiem skrobi opornej RS3” w ramach Programu rządowego NUTRITECH – żywienie w świetle wyzwań poprawy dobrostanu społeczeństwa oraz zmian klimatu.

Załączniki:
zapytanie nr 02a/NUT/2023Zapytanie ofertowe nr 01/NUT/2023 na dostawę sprzętu do badań laboratoryjnych związane z realizacją projektu pt. „Opracowanie innowacyjnych płatków śniadaniowych o średnim indeksie i ładunku glikemicznym, z dodatkiem skrobi opornej RS3” w ramach Programu rządowego NUTRITECH – żywienie w świetle wyzwań poprawy dobrostanu społeczeństwa oraz zmian klimatu.

Załączniki:
zapytanie nr 01/NUT/2023


Logotyp 1.4 II etapLogotyp 1.4 II etap
Informacja o wyniku postępowania na dostawę Przystawki do linii produkcyjnej z technologią stemplownicy – 1 szt.
w związku z realizacją projektu pt. „Wzmocnienie konkurencyjności przedsiębiorstwa W.M.D. POL-MAK poprzez wdrożenie nowych produktów na rynek” w ramach działania 1.4 Wzór na konkurencję w przedsiębiorstwach Programu Operacyjnego Polska Wschodnia na lata 2014-2020.

Niniejszym W.M.D. POL-MAK S.A .informuje, iż zakończyło się postępowanie w sprawie wyboru najkorzystniejszej oferty dotyczącej dostawy Przystawki do linii produkcyjnej z technologią stemplownicy – 1 szt. w związku z realizacją projektu pt. „Wzmocnienie konkurencyjności przedsiębiorstwa W.M.D. POL-MAK poprzez wdrożenie nowych produktów na rynek” w ramach działania 1.4 Wzór na konkurencję w przedsiębiorstwach Programu Operacyjnego Polska Wschodnia na lata 2014-2020.
Najkorzystniejszą ofertę przedstawiła firma OFFICINE MECCANICHE ZAMBONI SRL.
Dziękujemy za złożone oferty.


Logotyp 1.4 II etapLogotyp 1.4 II etap
Zapytanie ofertowe na dostawę : Przystawka do linii produkcyjnej z technologią stemplownicy 1 szt.
związane z realizacją projektu pt. „Wzmocnienie konkurencyjności przedsiębiorstwa W.M.D. POL-MAK poprzez wdrożenie nowych produktów na rynek” w ramach działania 1.4 Wzór na konkurencję w przedsiębiorstwach Programu Operacyjnego Polska Wschodnia na lata 2014-2020.

W związku z realizacją projektu pt. „Wzmocnienie konkurencyjności przedsiębiorstwa W.M.D. POL-MAK poprzez wdrożenie nowych produktów na rynek” w ramach działania 1.4 Wzór na konkurencję w przedsiębiorstwach Programu Operacyjnego Polska Wschodnia na lata 2014-2020 niniejszym zapraszamy do złożenia oferty na dostawę:
Przystawka do linii produkcyjnej z technologią stemplownicy 1 szt.

Załączniki:
Załacznik nr 1
Zapytanie ofertowe stemplownica 08_09 fl


inteligentny_rozwojinteligentny_rozwojUE_EFRR_rgbUE_EFRR_rgb

Informacja o wyniku postępowania ofertowego z dnia 07.08.2017 na dostawę Kotła wodnego wysokotemperaturowego z wyposażeniem 1 szt. w ramach realizacji projektu pt.”Wdrożenie do produkcji innowacyjnej technologii wytwarzania makaronu” w ramach poddziałania 3.2.2. „Kredyt na innowacje technologiczne” PO IR

WYTWÓRNIA MAKARONU DOMOWEGO POL-MAK SPÓŁKA AKCYJNA Ludwin Kolonia 58, 21-075 Ludwin, informuje, iż w postępowaniu ofertowym na dostawę Kotła wodnego wysokotemperaturowego z wyposażeniem 1 szt. w ramach realizacji projektu pt” Wdrożenie do produkcji innowacyjnej technologii wytwarzania makaronu ” w ramach poddziałania 3.2.2 „Kredyt na innowacje technologiczne” PO IR wyłoniono Wykonawcę, którym jest firma EKOWAT R.A.A. Płatek.


Logotyp 1.4 II etapLogotyp 1.4 II etap
Informacja o wyniku postępowania ofertowego na dostawę Systemu chłodniczego szt.1 w ramach realizacji projektu pt.”Wdrożenie do produkcji innowacyjnej technologii wytwarzania makaronu” w ramach poddziałania 3.2.2. „Kredyt na innowacje technologiczne” PO IR

WYTWÓRNIA MAKARONU DOMOWEGO POL-MAK SPÓŁKA AKCYJNA Ludwin Kolonia 58, 21-075 Ludwin, informuje, iż w postępowaniu ofertowym na dostawę Systemu chłodniczego szt.1 w ramach realizacji projektu pt” Wdrożenie do produkcji innowacyjnej technologii wytwarzania makaronu ” w ramach poddziałania 3.2.2 „Kredyt na innowacje technologiczne” PO IR wyłoniono Wykonawcę, którym jest firma Mr Klima s.c.


Logotyp 1.4 II etapLogotyp 1.4 II etap
Informacja o wyniku postępowania na dostawę Systemu do przechowywania i dozowania różnych typów mąk – 1 szt.
w związku z realizacją projektu pt. „Wzmocnienie konkurencyjności przedsiębiorstwa W.M.D. POL-MAK poprzez wdrożenie nowych produktów na rynek” w ramach działania 1.4 Wzór na konkurencję w przedsiębiorstwach Programu Operacyjnego Polska Wschodnia na lata 2014-2020.

Niniejszym W.M.D. POL-MAK S.A. informuje, iż zakończyło się postępowanie w sprawie wyboru najkorzystniejszej oferty dotyczącej zakupu Systemu do przechowywania i dozowania różnych typów mąk – 1 szt. w związku z realizacją projektu pt. „Wzmocnienie konkurencyjności przedsiębiorstwa W.M.D. POL-MAK poprzez wdrożenie nowych produktów na rynek” w ramach działania 1.4 Wzór na konkurencję w przedsiębiorstwach Programu Operacyjnego Polska Wschodnia na lata 2014-2020.
Najkorzystniejszą ofertę przedstawiła firma Irpol Spółka Jawna Paweł Parobczy, Irena Parobczy.

Załączniki:
Informacja o wyniku na system magazynowania


inteligentny_rozwojinteligentny_rozwojUE_EFRR_rgbUE_EFRR_rgb

Postępowanie ofertowe z dnia 07.08.2017 na dostawę Kotła wodnego wysokotemperaturowego z wyposażeniem 1 szt. w ramach realizacji projektu pt.”Wdrożenie do produkcji innowacyjnej technologii wytwarzania makaronu” w ramach poddziałania 3.2.2. „Kredyt na innowacje technologiczne” PO IR

WYTWÓRNIA MAKARONU DOMOWEGO POL-MAK SPÓŁKA AKCYJNA Ludwin Kolonia 58, 21-075 Ludwin, zaprasza niniejszym do złożenia oferty na dostawę Kotła wodnego wysokotemperaturowego z wyposażeniem 1 szt. w ramach realizacji projektu pt” Wdrożenie do produkcji innowacyjnej technologii wytwarzania makaronu ” w ramach poddziałania 3.2.2 „Kredyt na innowacje technologiczne” PO IR.

Załączniki:
Zał. 1 Formularz ofertowy
ZO_ kocioł wodny 16.1.322.07.08.2017


inteligentny_rozwojinteligentny_rozwojUE_EFRR_rgbUE_EFRR_rgb

Informacja o wyniku postępowania ofertowego na dostawę Kotła wodnego wysokotemperaturowego z wyposażeniem 1 szt. w ramach realizacji projektu pt.”Wdrożenie do produkcji innowacyjnej technologii wytwarzania makaronu” w ramach poddziałania 3.2.2. „Kredyt na innowacje technologiczne” PO IR

WYTWÓRNIA MAKARONU DOMOWEGO POL-MAK SPÓŁKA AKCYJNA Ludwin Kolonia 58, 21-075 Ludwin, informuje, iż w postępowaniu ofertowym na dostawę Kotła wodnego wysokotemperaturowego z wyposażeniem 1 szt. w ramach realizacji projektu pt” Wdrożenie do produkcji innowacyjnej technologii wytwarzania makaronu ” w ramach poddziałania 3.2.2 „Kredyt na innowacje technologiczne” PO IR nie wyłoniono Wykonawcy.


inteligentny_rozwojinteligentny_rozwojUE_EFRR_rgbUE_EFRR_rgb

Informacja o wyniku postępowania ofertowego na dostawę Wagi z detektorem metali szt. 1 w ramach realizacji projektu pt.”Wdrożenie do produkcji innowacyjnej technologii wytwarzania makaronu” w ramach poddziałania 3.2.2. „Kredyt na innowacje technologiczne” PO IR

WYTWÓRNIA MAKARONU DOMOWEGO POL-MAK SPÓŁKA AKCYJNA Ludwin Kolonia 58, 21-075 Ludwin, informuje, iż w postępowaniu ofertowym na dostawę Wagi z detektorem metali szt. 1 w ramach realizacji projektu pt” Wdrożenie do produkcji innowacyjnej technologii wytwarzania makaronu ” w ramach poddziałania 3.2.2 „Kredyt na innowacje technologiczne” PO IR wyłonionym Wykonawcą jest firma RADWAG WAGI ELEKTRONICZNE Witold Lewandowski.


inteligentny_rozwojinteligentny_rozwojUE_EFRR_rgbUE_EFRR_rgb

Informacja o wyniku postępowania ofertowego na dostawę Maszyna pakująca do kluski i wstęgi szt. 2 w ramach realizacji projektu pt.”Wdrożenie do produkcji innowacyjnej technologii wytwarzania makaronu” w ramach poddziałania 3.2.2. „Kredyt na innowacje technologiczne” PO IR

WYTWÓRNIA MAKARONU DOMOWEGO POL-MAK SPÓŁKA AKCYJNA Ludwin Kolonia 58, 21-075 Ludwin, informuje, iż w postępowaniu ofertowym na dostawę Maszyna pakująca do kluski i wstęgi szt. 2 w ramach realizacji projektu pt” Wdrożenie do produkcji innowacyjnej technologii wytwarzania makaronu ” w ramach poddziałania 3.2.2 „Kredyt na innowacje technologiczne” PO IR wyłonionym Wykonawcą jest firma RADPAK Fabryka Maszyn Pakujących Sp. z o.o.


inteligentny_rozwojinteligentny_rozwojUE_EFRR_rgbUE_EFRR_rgb

Informacja o wyniku postępowania ofertowego na dostawę Półautomatu do zaklejania kartonów z funkcją nadruku szt. 2 w ramach realizacji projektu pt.”Wdrożenie do produkcji innowacyjnej technologii wytwarzania makaronu” w ramach poddziałania 3.2.2. „Kredyt na innowacje technologiczne” PO IR

WYTWÓRNIA MAKARONU DOMOWEGO POL-MAK SPÓŁKA AKCYJNA Ludwin Kolonia 58, 21-075 Ludwin, informuje, iż w postępowaniu ofertowym na dostawę Półautomatu do zaklejania kartonów z funkcją nadruku szt. 2 w ramach realizacji projektu pt” Wdrożenie do produkcji innowacyjnej technologii wytwarzania makaronu ” w ramach poddziałania 3.2.2 „Kredyt na innowacje technologiczne” PO IR wyłonionym Wykonawcą jest firma OPTI PACK Sp. z o.o.


Logotyp 1.4 II etapLogotyp 1.4 II etap
„W.M.D. POL-MAK S.A .informuje, iż zakończyło się postępowanie w sprawie wyboru najkorzystniejszej oferty dotyczącej zakupu: Aplikacji mobilnej „taklubięmakaron” – 1 szt. w związku z realizacją projektu pt. „Wzmocnienie konkurencyjności przedsiębiorstwa W.M.D. POL-MAK poprzez wdrożenie nowych produktówna rynek” w ramach działania 1.4 Wzór na konkurencję w przedsiębiorstwach Programu Operacyjnego Polska Wschodnia na lata 2014-2020. Najkorzystniejszą ofertę przedstawiła firma eFactor Sp. z o.o”


Logotyp 1.4 II etapLogotyp 1.4 II etap
Informacja o wyniku postępowania ofertowego
W.M.D. POL-MAK S.A .informuje, iż zakończyło się postępowanie w sprawie wyboru najkorzystniejszej oferty dotyczącej zakupu usług doradczych: Opracowanie strategii komunikacji marki POLMAK w związku z realizacją projektu pt. „Wzmocnienie konkurencyjności przedsiębiorstwa W.M.D. POL-MAK poprzez wdrożenie nowych produktów na rynek” w ramach działania 1.4 Wzór na konkurencję w przedsiębiorstwach Programu Operacyjnego Polska Wschodnia na lata 2014-2020.
Najkorzystniejszą ofertę przedstawiła firma Soul&Mind Group Sp. z o.o.


inteligentny_rozwojinteligentny_rozwojUE_EFRR_rgbUE_EFRR_rgb

Postępowanie ofertowe na dostawę Kotła wodnego wysokotemperaturowego z wyposażeniem 1 szt. w ramach realizacji projektu pt.”Wdrożenie do produkcji innowacyjnej technologii wytwarzania makaronu” w ramach poddziałania 3.2.2. „Kredyt na innowacje technologiczne” PO IR

WYTWÓRNIA MAKARONU DOMOWEGO POL-MAK SPÓŁKA AKCYJNA Ludwin Kolonia 58, 21-075 Ludwin, zaprasza niniejszym do złożenia oferty na dostawę Kotła wodnego wysokotemperaturowego z wyposażeniem 1 szt. w ramach realizacji projektu pt” Wdrożenie do produkcji innowacyjnej technologii wytwarzania makaronu ” w ramach poddziałania 3.2.2 „Kredyt na innowacje technologiczne” PO IR.

Załączniki:
Zał. 1 Formularz ofertowy
ZO _ kocioł wodny 16.0.3.2.2.2017 25.07.2017


inteligentny_rozwojinteligentny_rozwojUE_EFRR_rgbUE_EFRR_rgb

Postępowanie ofertowe na dostawę Wagi z detektorem metali szt. 1 w ramach realizacji projektu pt.”Wdrożenie do produkcji innowacyjnej technologii wytwarzania makaronu” w ramach poddziałania 3.2.2. „Kredyt na innowacje technologiczne” PO IR

WYTWÓRNIA MAKARONU DOMOWEGO POL-MAK SPÓŁKA AKCYJNA Ludwin Kolonia 58, 21-075 Ludwin, zaprasza niniejszym do złożenia oferty na dostawę Wagi z detektorem metali szt. 1 w ramach realizacji projektu pt” Wdrożenie do produkcji innowacyjnej technologii wytwarzania makaronu ” w ramach poddziałania 3.2.2 „Kredyt na innowacje technologiczne” PO IR.

Załączniki:
Załącznik nr 1 _ Formularz oferty ZO_waga z detektorem metali nr 15.322 24.07.2017_
ZO Waga z detektorem metali 15.3.2.2.2017


inteligentny_rozwojinteligentny_rozwojUE_EFRR_rgbUE_EFRR_rgb

Postępowanie ofertowe na dostawę Maszyny pakującej do kluski i wstęgi szt. 2 w ramach realizacji projektu pt.”Wdrożenie do produkcji innowacyjnej technologii wytwarzania makaronu” w ramach poddziałania 3.2.2. „Kredyt na innowacje technologiczne” PO IR

WYTWÓRNIA MAKARONU DOMOWEGO POL-MAK SPÓŁKA AKCYJNA Ludwin Kolonia 58, 21-075 Ludwin, zaprasza niniejszym do złożenia oferty na dostawę Maszyny pakującej do kluski i wstęgi szt. 2 w ramach realizacji projektu pt” Wdrożenie do produkcji innowacyjnej technologii wytwarzania makaronu ” w ramach poddziałania 3.2.2 „Kredyt na innowacje technologiczne” PO IR.

Załączniki:
Załącznik nr 1 – Formularz oferty ZO_mszyna pakująca do kluski i wstęgi w nr 14.322 24.07.2017_
ZO MAszyna pakująca do kluski i wstęgi 14.3.2.2..2017


inteligentny_rozwojinteligentny_rozwojUE_EFRR_rgbUE_EFRR_rgb

Postępowanie ofertowe na dostawę Półautomatu do zaklejania kartonów z funkcją nadruku szt. 2 w ramach realizacji projektu pt.”Wdrożenie do produkcji innowacyjnej technologii wytwarzania makaronu” w ramach poddziałania 3.2.2. „Kredyt na innowacje technologiczne” PO IR

WYTWÓRNIA MAKARONU DOMOWEGO POL-MAK SPÓŁKA AKCYJNA Ludwin Kolonia 58, 21-075 Ludwin, zaprasza niniejszym do złożenia oferty na dostawę Półautomatu do zaklejania kartonów z funkcją nadruku szt. 2 w ramach realizacji projektu pt” Wdrożenie do produkcji innowacyjnej technologii wytwarzania makaronu ” w ramach poddziałania 3.2.2 „Kredyt na innowacje technologiczne” PO IR

Załączniki:
Załącznik nr 1 – Formularz oferty ZO_półautomat do zaklejania kartonów nr 13.322 24.07.2017
ZO Półautomat do zaklejania kartonów 13.3.2.2. 2017


inteligentny_rozwojinteligentny_rozwojUE_EFRR_rgbUE_EFRR_rgb

Postępowanie ofertowe na dostawę Systemu chłodniczego 1 szt. w ramach realizacji projektu pt.”Wdrożenie do produkcji innowacyjnej technologii wytwarzania makaronu” w ramach poddziałania 3.2.2. „Kredyt na innowacje technologiczne” PO IR

WYTWÓRNIA MAKARONU DOMOWEGO POL-MAK SPÓŁKA AKCYJNA Ludwin Kolonia 58, 21-075 Ludwin, zaprasza niniejszym do złożenia oferty na dostawę Systemu chłodniczego 1 szt. w ramach realizacji projektu pt” Wdrożenie do produkcji innowacyjnej technologii wytwarzania makaronu ” w ramach poddziałania 3.2.2 „Kredyt na innowacje technologiczne” PO IR.

Załączniki:
Załącznik nr 1 – Formularz ofertowy ZO_system chłodniczy nr 12.322 24.07.2017
ZO system chłodniczy 12.0.3.2.2.2017


Logotyp 1.4 II etapLogotyp 1.4 II etap
Zapytanie ofertowe na dostawę :
Systemu do przechowywania i dozowania różnych typów mąk – 1 szt.
związane z realizacją projektu pt. „Wzmocnienie konkurencyjności przedsiębiorstwa W.M.D. POL-MAK poprzez wdrożenie nowych produktów na rynek” w ramach działania 1.4 Wzór na konkurencję w przedsiębiorstwach Programu Operacyjnego Polska Wschodnia na lata 2014-2020.

W związku z realizacją projektu pt. „Wzmocnienie konkurencyjności przedsiębiorstwa W.M.D. POL-MAK poprzez wdrożenie nowych produktów na rynek” w ramach działania 1.4 Wzór na konkurencję w przedsiębiorstwach Programu Operacyjnego Polska Wschodnia na lata 2014-2020 niniejszym zapraszamy do złożenia oferty na dostawę:

Systemu do przechowywania i dozowania różnych typów mąk – 1 szt.

Załączniki:
Appendix 1 – Tender Form
Appendix 2 Declaration of the lack of personal and_or equity relationships
Zał. 1 – Formularz oferty
Załącznik nr 2 – Oświadczenie o braku powiązań osobowych lub kapitałowych pomiędzy Wykonawcą a Zamawiającym
Zapytanie ofertowe System do przechowywania i dozowania różnych typów mąk 24_07-p
ZO Storage and dispensing system for various flour types – 1 piece 24_07-p


Logotyp 1.4 II etapLogotyp 1.4 II etap
Informacja o wyniku postępowania na dostawę Nakładki do linii produkcyjnej – matryca do formy GIGLI – 1 szt.
w związku z realizacją projektu pt. „Wzmocnienie konkurencyjności przedsiębiorstwa W.M.D. POL-MAK poprzez wdrożenie nowych produktów na rynek” w ramach działania 1.4 Wzór na konkurencję w przedsiębiorstwach Programu Operacyjnego Polska Wschodnia na lata 2014-2020.

Niniejszym W.M.D. POL-MAK S.A. informuje, iż zakończyło się postępowanie w sprawie wyboru najkorzystniejszej oferty dotyczącej dostawy Nakładki do linii produkcyjnej – matryca do formy GIGLI – 1 szt. w związku z realizacją projektu pt. „Wzmocnienie konkurencyjności przedsiębiorstwa W.M.D. POL-MAK poprzez wdrożenie nowych produktów na rynek” w ramach działania 1.4 Wzór na konkurencję w przedsiębiorstwach Programu Operacyjnego Polska Wschodnia na lata 2014-2020.Najkorzystniejszą ofertę przedstawiła Firma Produkcyjno-Usługowo-Handlowa „WOPI” Wojciech Pietrzak.

Załączniki:
Wyniki postępowania – WOPI _Gigli


inteligentny_rozwojinteligentny_rozwojUE_EFRR_rgbUE_EFRR_rgb

Informacja o wyniku postępowania ofertowego na dostawę Systemu myjącego szt. 1 w ramach realizacji projektu pt.”Wdrożenie do produkcji innowacyjnej technologii wytwarzania makaronu” w ramach poddziałania 3.2.2. „Kredyt na innowacje technologiczne” PO IR

WYTWÓRNIA MAKARONU DOMOWEGO POL-MAK SPÓŁKA AKCYJNA Ludwin Kolonia 58, 21-075 Ludwin, informuje, iż w postępowaniu ofertowym na dostawę Systemu myjącego szt. 1 w ramach realizacji projektu pt” Wdrożenie do produkcji innowacyjnej technologii wytwarzania makaronu ” w ramach poddziałania 3.2.2 „Kredyt na innowacje technologiczne” PO IR wyłonionym Wykonawcą jest firma RADEX Zbigniew i Tomasz Nagay Spółka Jawna


inteligentny_rozwojinteligentny_rozwojUE_EFRR_rgbUE_EFRR_rgb

Informacja o wyniku postępowania ofertowego na dostawę Transformator szt. 1 w ramach realizacji projektu pt.”Wdrożenie do produkcji innowacyjnej technologii wytwarzania makaronu” w ramach poddziałania 3.2.2. „Kredyt na innowacje technologiczne” PO IR

WYTWÓRNIA MAKARONU DOMOWEGO POL-MAK SPÓŁKA AKCYJNA Ludwin Kolonia 58, 21-075 Ludwin, informuje, iż w postępowaniu ofertowym na dostawę Transformator szt. 1 w ramach realizacji projektu pt” Wdrożenie do produkcji innowacyjnej technologii wytwarzania makaronu ” w ramach poddziałania 3.2.2 „Kredyt na innowacje technologiczne” PO IR wyłonionym Wykonawcą jest firma Zakład Handlowo-Usługowo-Produkcyjny „ELROX” Jerzy Roczon


inteligentny_rozwojinteligentny_rozwojUE_EFRR_rgbUE_EFRR_rgb

Informacja o wyniku postępowania ofertowego na dostawę Sprężarek szt. 3 w ramach realizacji projektu pt.”Wdrożenie do produkcji innowacyjnej technologii wytwarzania makaronu” w ramach poddziałania 3.2.2. „Kredyt na innowacje technologiczne” PO IR

WYTWÓRNIA MAKARONU DOMOWEGO POL-MAK SPÓŁKA AKCYJNA Ludwin Kolonia 58, 21-075 Ludwin, informuje, iż w postępowaniu ofertowym na dostawę Sprężarek szt. 3 w ramach realizacji projektu pt” Wdrożenie do produkcji innowacyjnej technologii wytwarzania makaronu ” w ramach poddziałania 3.2.2 „Kredyt na innowacje technologiczne” PO IR wyłonionym Wykonawcą jest firma WALTER KOMPRESSORTECHNIK POLSKA Sp. z o.o.


Logotyp 1.4 II etapLogotyp 1.4 II etap
Niniejszym W.M.D. POL-MAK S.A. informuje, iż zakończyło się postępowanie w sprawie wyboru najkorzystniejszej oferty dotyczącej zakupu usług doradczych: Opracowanie koncepcji graficznej i opakowania oraz strategii komunikacji dla nowej linii makaronów uniwersalnych wraz z przeprowadzeniem badania jakościowego w celu oceny nowych opakowań w związku z realizacją projektu pt. „Wzmocnienie konkurencyjności przedsiębiorstwa W.M.D. POL-MAK poprzez wdrożenie nowych produktów na rynek” w ramach działania 1.4 Wzór na konkurencję w przedsiębiorstwach Programu Operacyjnego Polska Wschodnia na lata 2014-2020.
Najkorzystniejszą ofertę przedstawiła firma Agencja Reklamowa OPUS Sp. J. B. Budzik, J. Kozłowska-Miroch.

Załączniki:
Informacja o wyniku postępowania ofertowego


Logotyp 1.4 II etapLogotyp 1.4 II etap
Niniejszym W.M.D. POL-MAK S.A .informuje, iż zakończyło się postępowanie w sprawie wyboru najkorzystniejszej oferty dotyczącej zakupu usług doradczych: Opracowanie modyfikacji koncepcji wzorniczej opakowania dla linii Tradycyjny z Ludwina w związku z realizacją projektu pt. „Wzmocnienie konkurencyjności przedsiębiorstwa W.M.D. POL-MAK poprzez wdrożenie nowych produktów na rynek” w ramach działania 1.4 Wzór na konkurencję w przedsiębiorstwach Programu Operacyjnego Polska Wschodnia na lata 2014-2020.
Najkorzystniejszą ofertę przedstawiła firma Redo Design Studio.

Załączniki:
Informacja o wyniku postępowania ofertowego


Logotyp 1.4 II etapLogotyp 1.4 II etap
Niniejszym W.M.D. POL-MAK S.A .informuje, iż zakończyło się postępowanie w sprawie wyboru najkorzystniejszej oferty dotyczącej zakupu usług doradczych: Opracowanie koncepcji graficznej opakowań dla makaronów pełnoziarnistych z mąk mieszanych w związku z realizacją projektu pt. „Wzmocnienie konkurencyjności przedsiębiorstwa W.M.D. POL-MAK poprzez wdrożenie nowych produktów na rynek” w ramach działania 1.4 Wzór na konkurencję w przedsiębiorstwach Programu Operacyjnego Polska Wschodnia na lata 2014-2020.
Najkorzystniejszą ofertę przedstawiła firma MADE BY Ewelina Porowska.

Załączniki:
Informacja o wyniku postępowania ofertowego


inteligentny_rozwojinteligentny_rozwojUE_EFRR_rgbUE_EFRR_rgb

Informacja o wyniku postępowania ofertowego na dostawę Podsuszacza z dedykowaną matrycą tnącą do makaronu szt. 2 w ramach realizacji projektu pt.”Wdrożenie do produkcji innowacyjnej technologii wytwarzania makaronu” w ramach poddziałania 3.2.2. „Kredyt na innowacje technologiczne” PO IR

WYTWÓRNIA MAKARONU DOMOWEGO POL-MAK SPÓŁKA AKCYJNA Ludwin Kolonia 58, 21-075 Ludwin, informuje, iż w postępowaniu ofertowym na dostawę Podsuszacza z dedykowaną matrycą tnącą do makaronu szt. 2 w ramach realizacji projektu pt” Wdrożenie do produkcji innowacyjnej technologii wytwarzania makaronu ” w ramach poddziałania 3.2.2 „Kredyt na innowacje technologiczne” PO IR wyłonionym Wykonawcą jest firma Andrzej Kubica Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe REQUEST.


inteligentny_rozwojinteligentny_rozwojUE_EFRR_rgbUE_EFRR_rgb

Informacja o wyniku postępowania ofertowego na dostawę Wózków do sit 75 szt. w ramach realizacji projektu pt.”Wdrożenie do produkcji innowacyjnej technologii wytwarzania makaronu” w ramach poddziałania 3.2.2. „Kredyt na innowacje technologiczne” PO IR

WYTWÓRNIA MAKARONU DOMOWEGO POL-MAK SPÓŁKA AKCYJNA Ludwin Kolonia 58, 21-075 Ludwin, informuje, iż w postępowaniu ofertowym na dostawę Wózków do sit 75 szt. w ramach realizacji projektu pt” Wdrożenie do produkcji innowacyjnej technologii wytwarzania makaronu ” w ramach poddziałania 3.2.2 „Kredyt na innowacje technologiczne” PO IR wyłonionym Wykonawcą jest firma Andrzej Kubica Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe REQUEST.


inteligentny_rozwojinteligentny_rozwojUE_EFRR_rgbUE_EFRR_rgb

Informacja o wyniku postępowania ofertowego na dostawę Sit 2325 szt. w ramach realizacji projektu pt.”Wdrożenie do produkcji innowacyjnej technologii wytwarzania makaronu” w ramach poddziałania 3.2.2. „Kredyt na innowacje technologiczne” PO IR

WYTWÓRNIA MAKARONU DOMOWEGO POL-MAK SPÓŁKA AKCYJNA Ludwin Kolonia 58, 21-075 Ludwin, informuje, iż w postępowaniu ofertowym na dostawę Sit 2325 szt. w ramach realizacji projektu pt” Wdrożenie do produkcji innowacyjnej technologii wytwarzania makaronu ” w ramach poddziałania 3.2.2 „Kredyt na innowacje technologiczne” PO IR wyłonionym Wykonawcą jest firma AGROPLAST Marcin Łopąg.


Logotyp 1.4 II etapLogotyp 1.4 II etap
Zapytanie ofertowe na dostawę :
Nakładka do linii produkcyjnej – matryca do formy GIGLI – 1 szt.
związane z realizacją projektu pt. „Wzmocnienie konkurencyjności przedsiębiorstwa W.M.D. POL-MAK poprzez wdrożenie nowych produktów na rynek” w ramach działania 1.4 Wzór na konkurencję w przedsiębiorstwach Programu Operacyjnego Polska Wschodnia na lata 2014-2020.

W związku z realizacją projektu pt. „Wzmocnienie konkurencyjności przedsiębiorstwa W.M.D. POL-MAK poprzez wdrożenie nowych produktów na rynek” w ramach działania 1.4 Wzór na konkurencję w przedsiębiorstwach Programu Operacyjnego Polska Wschodnia na lata 2014-2020 niniejszym zapraszamy do złożenia oferty na dostawę:
Nakładka do linii produkcyjnej – matryca do formy GIGLI – 1 szt.

Załączniki:
Załącznik nr 1.
Załącznik nr 2.
Zapytanie ofertowe matryca GIGLI


inteligentny_rozwojinteligentny_rozwojUE_EFRR_rgbUE_EFRR_rgb

Postępowanie ofertowe na dostawę Systemu myjącego 1 szt. w ramach realizacji projektu pt.”Wdrożenie do produkcji innowacyjnej technologii wytwarzania makaronu” w ramach poddziałania 3.2.2. „Kredyt na innowacje technologiczne” PO IR

WYTWÓRNIA MAKARONU DOMOWEGO POL-MAK SPÓŁKA AKCYJNA Ludwin Kolonia 58, 21-075 Ludwin, zaprasza niniejszym do złożenia oferty na dostawę Systemu myjącego 1 szt. w ramach realizacji projektu pt” Wdrożenie do produkcji innowacyjnej technologii wytwarzania makaronu ” w ramach poddziałania 3.2.2 „Kredyt na innowacje technologiczne” PO IR.

Załączniki:
Formularz ofertowy ZO_system myjący 11.322
ZO System Myjący 11.322.2017


inteligentny_rozwojinteligentny_rozwojUE_EFRR_rgbUE_EFRR_rgb

Postępowanie ofertowe na dostawę Transformatora 1 szt. w ramach realizacji projektu pt.”Wdrożenie do produkcji innowacyjnej technologii wytwarzania makaronu” w ramach poddziałania 3.2.2. „Kredyt na innowacje technologiczne” PO IR

WYTWÓRNIA MAKARONU DOMOWEGO POL-MAK SPÓŁKA AKCYJNA Ludwin Kolonia 58, 21-075 Ludwin, zaprasza niniejszym do złożenia oferty na dostawę Transformatora 1 szt. w ramach realizacji projektu pt” Wdrożenie do produkcji innowacyjnej technologii wytwarzania makaronu ” w ramach poddziałania 3.2.2 „Kredyt na innowacje technologiczne” PO IR.

Załączniki:
Formularz ofertowy ZO_transformator nr 10.322 21.06.2017
ZO Transformator 10.3.2.2.2017 21.06.2017


inteligentny_rozwojinteligentny_rozwojUE_EFRR_rgbUE_EFRR_rgb

Postępowanie ofertowe na dostawę Sprężarek szt. 3 w ramach realizacji projektu pt.”Wdrożenie do produkcji innowacyjnej technologii wytwarzania makaronu” w ramach poddziałania 3.2.2. „Kredyt na innowacje technologiczne” PO IR

WYTWÓRNIA MAKARONU DOMOWEGO POL-MAK SPÓŁKA AKCYJNA Ludwin Kolonia 58, 21-075 Ludwin, zaprasza niniejszym do złożenia oferty na dostawę Sprężarek szt. 3 w ramach realizacji projektu pt” Wdrożenie do produkcji innowacyjnej technologii wytwarzania makaronu ” w ramach poddziałania 3.2.2 „Kredyt a innowacje technologiczne” PO IR.

Załączniki:
Załącznik nr 1 Formularz oferty _ ZO_sprężarki 9.322 20.06.2017
ZO 9.0 3.2.2 2017 Sprężarki 3 szt.


Logotyp 1.4 II etapLogotyp 1.4 II etap
Informacja o wyniku postępowania na dostawę Przystawki do linii produkcyjnej z technologią stemplownicy – 1 szt.
w związku z realizacją projektu pt. „Wzmocnienie konkurencyjności przedsiębiorstwa W.M.D. POL-MAK poprzez wdrożenie nowych produktów na rynek” w ramach działania 1.4 Wzór na konkurencję w przedsiębiorstwach Programu Operacyjnego Polska Wschodnia na lata 2014-2020.

Niniejszym W.M.D. POL-MAK S.A .informuje, iż zakończyło się postępowanie w sprawie wyboru najkorzystniejszej oferty dotyczącej dostawy Przystawki do linii produkcyjnej z technologią stemplownicy – 1 szt. w związku z realizacją projektu pt. „Wzmocnienie konkurencyjności przedsiębiorstwa W.M.D. POL-MAK poprzez wdrożenie nowych produktów na rynek” w ramach działania 1.4 Wzór na konkurencję w przedsiębiorstwach Programu Operacyjnego Polska Wschodnia na lata 2014-2020.
Najkorzystniejszą ofertę przedstawiła firma OFFICINE MECCANICHE ZAMBONI SRL.

Dziękujemy za złożone oferty.

Załączniki:
Wynik stemplownica


inteligentny_rozwojinteligentny_rozwojUE_EFRR_rgbUE_EFRR_rgb

Postępowanie ofertowe na dostawę Podsuszacza z dedykowaną matrycą tnącą do makaronu szt. 2 w ramach realizacji projektu pt.”Wdrożenie do produkcji innowacyjnej technologii wytwarzania makaronu” w ramach poddziałania 3.2.2. „Kredyt na innowacje technologiczne” PO IR

WYTWÓRNIA MAKARONU DOMOWEGO POL-MAK SPÓŁKA AKCYJNA Ludwin Kolonia 58, 21-075 Ludwin, zaprasza niniejszym do złożenia oferty na dostawę Podsuszacza z dedykowaną matrycą tnącą do makaronu szt. 2 w ramach realizacji projektu pt” Wdrożenie do produkcji innowacyjnej technologii wytwarzania makaronu ” w ramach poddziałania 3.2.2 „Kredyt a innowacje technologiczne” PO IR.

Załączniki:
ZAŁ 1 ZO_podsuszacz 8.322 14.06.2017
ZO_podsuszacz z dedykowaną matrycą tnącą


Logotyp 1.4 II etapLogotyp 1.4 II etap
Informacja o wyniku postępowania na dostawę maszyn:
1) Automat pakujący z aplikatorem struny typu ZIP – 1 szt.
2) Linia pakująca z aplikatorem struny typu ZIP – 1 szt.
w związku z realizacją projektu pt. „Wzmocnienie konkurencyjności przedsiębiorstwa W.M.D. POL-MAK poprzez wdrożenie nowych produktów na rynek” w ramach działania 1.4 Wzór na konkurencję w przedsiębiorstwach Programu Operacyjnego Polska Wschodnia na lata 2014-2020.

Niniejszym W.M.D. POL-MAK S.A .informuje, iż zakończyło się postępowanie w sprawie wyboru najkorzystniejszej oferty dotyczącej dostawy maszyn:
1) Automat pakujący z aplikatorem struny typu ZIP – 1 szt.
2) Linia pakująca z aplikatorem struny typu ZIP – 1 szt.

w związku z realizacją projektu pt. „Wzmocnienie konkurencyjności przedsiębiorstwa W.M.D. POL-MAK poprzez wdrożenie nowych produktów na rynek” w ramach działania 1.4 Wzór na konkurencję w przedsiębiorstwach Programu Operacyjnego Polska Wschodnia na lata 2014-2020.

Najkorzystniejszą ofertę przedstawiła firma RADPAK Fabryka Maszyn Pakujących Sp. z o.o.

Dziękujemy za złożone oferty.

Załączniki:
Informacja o wyniku maszyny pakujace 1.4 2 etap


inteligentny_rozwojinteligentny_rozwojUE_EFRR_rgbUE_EFRR_rgb

2017-06-06-15_28_40

Załączniki:
Załacznik Sita
Sita ZO


inteligentny_rozwojinteligentny_rozwojUE_EFRR_rgbUE_EFRR_rgb

2017-06-06 15_21_15

Załączniki:
ZO wózki 7.322 05.06.2017
Wózki do sit ZO


inteligentny_rozwojinteligentny_rozwojUE_EFRR_rgbUE_EFRR_rgb

Informacja o wyniku postępowania ofertowego na wykonanie robót budowlanych z dnia 15.05.2017 w ramach realizacji projektu pt.”Wdrożenie do produkcji innowacyjnej technologii wytwarzania makaronu” w ramach poddziałania 3.2.2. „Kredyt na innowacje technologiczne” PO IR

WYTWÓRNIA MAKARONU DOMOWEGO POL-MAK SPÓŁKA AKCYJNA Ludwin Kolonia 58, 21-075 Ludwin, informuje, iż w postępowaniu ofertowym na wykonanie robót budowlanych z dnia 15.05.2017 w ramach realizacji projektu pt” Wdrożenie do produkcji innowacyjnej technologii wytwarzania makaronu ” w ramach poddziałania 3.2.2 „Kredyt na innowacje technologiczne” PO IR wybranym wykonawcą jest firma: GELA USŁUGI BUDOWLANE JABŁOŃSKA BARBARA.


inteligentny_rozwojinteligentny_rozwojUE_EFRR_rgbUE_EFRR_rgb

zapytanie0606


Logotyp 1.4 II etapLogotyp 1.4 II etap
zapytanie2706

Załączniki:
Załącznik nr 1 Formularz ofertowy Stemplownica 1.4 II etap POL ENG
Zapytanie ofertowe – przystawka do maszyny – stemplownica 22.05.2017
Zmiana w zapytaniu ofertowym
Zapytanie ofertowe stemplownica – po zmianie 26_05


inteligentny_rozwojinteligentny_rozwojUE_EFRR_rgbUE_EFRR_rgb

2017-05-22 16_02_42

Załączniki:
Załącznik nr 1 Formularz ofertowy ZO_Sita i Wózki do sit 22.05.2017
ZO 5.0 3.2.2. 2017 Sita i wózki do sit


inteligentny_rozwojinteligentny_rozwojUE_EFRR_rgbUE_EFRR_rgb

2017-12-Zapytaniaofertowe

Załączniki:
Załącznik nr 4 _ Wykaz wykonanych robót budowlanych.
Załącznik nr 5 _ Oświadczenie o przynależności do grupy kapitałowej.
Załącznik nr 6 _ Oświadczenie o braku przynależności do grupy kapitałowej.
Zapytanie ofertowe_Wykonanie robót budowlanych__15.05.2017_FLp
Załącznik nr 1 _ Formularz oferty.
Załącznik nr 3 _ Wykaz osób, które będą pełniły funkcję kierownika budowy


inteligentny_rozwojinteligentny_rozwojUE_EFRR_rgbUE_EFRR_rgb

Informacja o wyniku postępowania ofertowego na dostawę systemu magazynowania i rozprowadzania mąki w ramach realizacji projektu pt.”Wdrożenie do produkcji innowacyjnej technologii wytwarzania makaronu” w ramach poddziałania 3.2.2. „Kredyt na innowacje technologiczne” PO IR

WYTWÓRNIA MAKARONU DOMOWEGO POL-MAK SPÓŁKA AKCYJNA Ludwin Kolonia 58, 21-075 Ludwin, informuje, iż w postępowaniu ofertowym na dostawę systemu magazynowania i rozprowadzania mąki w ramach realizacji projektu pt” Wdrożenie do produkcji innowacyjnej technologii wytwarzania makaronu ” w ramach poddziałania 3.2.2 „Kredyt a innowacje technologiczne” PO IR wyłoniono Wykonawcę, którym jest firma IRPOL Spółka Jawna Paweł Parobczy Irena Parobczy


inteligentny_rozwojinteligentny_rozwojUE_EFRR_rgbUE_EFRR_rgb

Informacja o wyniku postępowania ofertowego na dostawę Linii technologicznej do produkcji makaronu krajanki i kluski/wstęgi w ramach realizacji projektu pt.”Wdrożenie do produkcji innowacyjnej technologii wytwarzania makaronu” w ramach poddziałania 3.2.2. „Kredyt na innowacje technologiczne” PO IR

WYTWÓRNIA MAKARONU DOMOWEGO POL-MAK SPÓŁKA AKCYJNA Ludwin Kolonia 58, 21-075 Ludwin, informuje, iż w postępowaniu ofertowym na dostawę Linii technologicznej do produkcji makaronu krajanki i kluski/wstęgi w ramach realizacji projektu pt” Wdrożenie do produkcji innowacyjnej technologii wytwarzania makaronu ” w ramach poddziałania 3.2.2 „Kredyt a innowacje technologiczne” PO IR wyłoniono Wykonawcę, którym jest firma ITALPAST SRL .


inteligentny_rozwojinteligentny_rozwojUE_EFRR_rgbUE_EFRR_rgb

Informacja o wyniku postępowania ofertowego na dostawę Maszyny pakującej do Krajanki w ramach realizacji projektu pt.”Wdrożenie do produkcji innowacyjnej technologii wytwarzania makaronu” w ramach poddziałania 3.2.2. „Kredyt na innowacje technologiczne” PO IR

WYTWÓRNIA MAKARONU DOMOWEGO POL-MAK SPÓŁKA AKCYJNA Ludwin Kolonia 58, 21-075 Ludwin, informuje, iż w postępowaniu ofertowym na dostawę Maszyny pakującej do Krajanki w ramach realizacji projektu pt” Wdrożenie do produkcji innowacyjnej technologii wytwarzania makaronu ” w ramach poddziałania 3.2.2 „Kredyt a innowacje technologiczne” PO IR wyłoniono Wykonawcę, którym jest firma Komodus Anna Śmiech.


inteligentny_rozwojinteligentny_rozwojUE_EFRR_rgbUE_EFRR_rgb

zapytanie2704

Załączniki:
Rysunek systemu magazynowania i przesyłu mąki
Zał 1 Formularz ofertowy
Zapytanie ofertowe dostawa systemu