pol-mak s.a.

wytwórnia makaronu domowego

Polmak - producent makaronu Polmak - producent makaronu

E-mail: pol-mak@pol-mak.pl

Adres: Ludwin Kolonia 58
21-075 Ludwin

Telefon: (+48 81) 757-00-90

Fax: (+48 81) 757-03-30

 

REGON: 432665311

NIP: 7132800971

KRS: 0000296350

 

Sąd Rejonowy Lublin-Wschód w Lublinie z siedzibą w Świdniku
VI Wydział Gospodarczy

 

Kapitał zakładowy w wysokości:
2.191.230 zł

SEKRETARIAT

E-mail: pol-mak@pol-mak.pl

Telefon: +48 81 757-00-90

DZIAŁ PRODUKCJI

Dariusz Derecki

E-mail: Dariusz.Derecki@pol-mak.pl

Telefon: +48 81 757-00-90 wew. 1700

DZIAŁ MARKETINGU

Małgorzata Woś-Wójcik

E-mail: Malgorzata.Wojcik@pol-mak.pl

Telefon: +48 81 757-00-90 wew. 7000

Oliwia Błaszczak

E-mail: Oliwia.Blaszczak@pol-mak.pl

DZIAŁ LOGISTYCZNY

Ewelina Grygiel

E-mail: Ewelina.Grygiel@pol-mak.pl

Telefon: +48 81 757-00-90 wew. 1110

DZIAŁ JAKOŚCI

E-mail: jakosc@pol-mak.pl

Telefon: +48 81 757-00-90 wew. 1800

DZIAŁ HANDLOWY

MAREK PIETRZAK - Dyrektor Handlowy

KANAŁ EKSPORTU

Marek Just

E-mail: marek.just@pol-mak.pl

Telefon: +48 508 898 834

Sylwia Czelej

E-mail: export@pol-mak.pl

Telefon: +48 666 896 016

Yulia Franczko (Ukraina, Rumunia, Mołdawia, Armenia, Gruzja, Azerbejdżan)

E-mail: yulia.franchko@pol-mak.pl

Telefon: +38 066 0800320

KANAŁ NOWOCZESNY

Anna Ekiert-Baryła

E-mail: anna.baryla@pol-mak.pl

Telefon: +48 664 164 115

Andrzej Mikos

E-mail: andrzej.mikos@pol-mak.pl

Telefon: +48 507 095 149

KANAŁ HoReCa

Anita Czarnecka- Bąbol

E-mail: anita.babol@pol-mak.pl

Telefon: +48 795 574 128

Polmak - kanał tradycyjny regionyPolmak - kanał tradycyjny regiony

Kanał tradycyjny regiony

E-mail: Sebastian.Chyzinski@pol-mak.pl

pomorskie, zachodniopomorskie, kujawsko-pomorskie, wielkopolskie, lubuskie, warmińsko-mazurskie

Dział handlowy - regiony: pomorskie, zachodniopomorskie, kujawsko-pomorskie, wielkopolskie, lubuskie, warmińsko-mazurskie Dział handlowy - regiony: pomorskie, zachodniopomorskie, kujawsko-pomorskie, wielkopolskie, lubuskie, warmińsko-mazurskie

E-mail: Arkadiusz.Kaczmarski@pol-mak.pl

opolskie, dolnośląskie, śląskie, małopolskie, podkarpackie, świętokrzyskie

Dział handlowy - regiony: opolskie, dolnośląskie, śląskie, małopolskie, podkarpackie, świętokrzyskie Dział handlowy - regiony: opolskie, dolnośląskie, śląskie, małopolskie, podkarpackie, świętokrzyskie

E-mail: Dariusz.Cwiklinski@pol-mak.pl

podlaskie, mazowieckie, łódzkie, lubelskie

Dział handlowy - regiony:  podlaskie, mazowieckie, łódzkie, lubelskie Dział handlowy - regiony:  podlaskie, mazowieckie, łódzkie, lubelskie