pol-mak s.a.

wytwórnia makaronu domowego

Polmak - producent makaronu Polmak - producent makaronu

E-mail: pol-mak@pol-mak.pl

Adres: Ludwin Kolonia 58
21-075 Ludwin

Telefon: (+48 81) 757-00-90

Fax: (+48 81) 757-03-30

 

REGON: 432665311

NIP: 7132800971

KRS: 0000296350

 

Sąd Rejonowy Lublin-Wschód w Lublinie z siedzibą w Świdniku
VI Wydział Gospodarczy

 

Kapitał zakładowy w wysokości:
1 791 230 zł

SEKRETARIAT

E-mail: pol-mak@pol-mak.pl

Telefon: +48 81 757-00-90

DZIAŁ PRODUKCJI

Dariusz Derecki

E-mail: Dariusz.Derecki@pol-mak.pl

Telefon: +48 81 757-00-90 wew. 1700

DZIAŁ MARKETINGU

Małgorzata Woś-Wójcik

E-mail: Malgorzata.Wojcik@pol-mak.pl

Telefon: +48 81 757-00-90 wew. 7000

Oliwia Błaszczak

E-mail: Oliwia.Blaszczak@pol-mak.pl

DZIAŁ LOGISTYCZNY

Ewelina Grygiel

E-mail: Ewelina.Grygiel@pol-mak.pl

Telefon: +48 81 757-00-90 wew. 1110

KANAŁ NOWOCZESNY

Daniel Grodzewicz

E-mail: daniel.grodzewicz@pol-mak.pl

Telefon: +48 789 280 625

Anna Ekiert-Baryła

E-mail: anna.baryla@pol-mak.pl

Telefon: +48 664 164 115

Andrzej Mikos

E-mail: andrzej.mikos@pol-mak.pl

Telefon: +48 507 095 149

DZIAŁ JAKOŚCI

E-mail: jakosc@pol-mak.pl

Telefon: +48 81 757-00-90 wew. 1800

DZIAŁ EKSPORTU

Sylwia Czelej

E-mail: export@pol-mak.pl

Telefon: +48 666 896 016

Polmak - działy handlowePolmak - działy handlowe

Działy handlowe

E-mail: Marek.Pietrzak@pol-mak.pl

pomorskie, zachodniopomorskie, kujawsko-pomorskie, wielkopolskie, łódzkie, lubuskie, dolnośląskie

Dział handlowy - regiony: pomorskie, zachodniopomorskie, kujawsko-pomorskie, wielkopolskie, łódzkie, lubuskie, dolnośląskie Dział handlowy - regiony: pomorskie, zachodniopomorskie, kujawsko-pomorskie, wielkopolskie, łódzkie, lubuskie, dolnośląskie

E-mail: Arkadiusz.Kaczmarski@pol-mak.pl

opolskie, śląskie, małopolskie, podkarpackie, świętokrzyskie

Dział handlowy - regiony: opolskie, śląskie, małopolskie, podkarpackie, świętokrzyskie Dział handlowy - regiony: opolskie, śląskie, małopolskie, podkarpackie, świętokrzyskie

E-mail: Dariusz.Cwiklinski@pol-mak.pl

warmińsko-mazurskie, podlaskie, mazowieckie, lubelskie

Dział handlowy - regiony: warmińsko-mazurskie, podlaskie, mazowieckie, lubelskie Dział handlowy - regiony: warmińsko-mazurskie, podlaskie, mazowieckie, lubelskie