SUPER ZIARNA – certyfikat VEGE!

16. marca 2021

Dzielimy się bardzo pozytywną informacją – nasze makarony funkcjonalne z linii Super Ziarna otrzymały certyfikat VEGE od firmy Biocert! Oznaczenie znajduje się na paczkach obu produktów z linii (Gigli i Rurki).

 

 

Linia Super Ziarna to makarony powstające na bazie opatentowanych receptur, opracowanych we współpracy z Uniwersytetem Przyrodniczym w Lublinie. Produkty te posiadają w składzie różne mąki – durum, owsianą, jęczmienną, a także z lnu i amarantusa, dzięki czemu spełniają wysokie wymagania dotyczące żywności funkcjonalnej.

Regularnie stosowane w diecie wpływają na kondycję skóry, utrzymanie prawidłowej masy mięśniowej, odpowiednią pracę jelit oraz wygląd włosów i paznokci. Dokładniejsze informacje znajdują się na opakowaniach 🙂

Paczki naszych makaronów funkcjonalnych zamykane są na podwójną strunę, dzięki czemu nie trzeba się obawiać  rozsypania makaronu w szafce czy szufladzie, jeśli nie uda się zużyć całego makaronu naraz. Jest to innowacyjna technologia, którą stosuje jedynie Polmak!

Zachęcamy do stosowania produktów typu superfood w swojej codziennej diecie – dostarczą one dużych ilości składników odżywczych i minerałów, zapobiegną znużeniu oraz pomogą utrzymać dobrą formę. Wypatrujcie ich na półkach…